ŠEMPETER – V nedeljo zvečer so policisti v Šempetru pri Gorici zaradi prekoračitve hitrosti ustavljali 34-letnega voznika osebnega avta, ki pa na predpisani znak policistov z rdečo lučjo ni ustavil, v nadaljevanju pa tudi ni nakazal spremembe smeri vožnje s smernikom.
Prometni policisti so ga kmalu ustavili. Preizkus alkoholiziranosti je pokazal 0,66 mg/l.
Zaradi kršitev prometne zakonodaje so mu izdali plačilni nalog, prav tako bo zoper njega podan obdolžilni predlog na pristojno okrajno sodišče.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
