NOVA GORICA – V sredo malo po 19. uri so policiste obvestili o prometni nesreči v Novi Gorici.
Voznik kolesa s pomožnim motorjem, star 59 let, je vozil po Partizanski ulici v smeri Ulice dr. Karla Lavriča. Na levi strani ulice je bil parkiran osebni avtomobil, v katerega je trčil, nato pa padel in se pri tem lažje poškodoval (udaril se je v glavo).
Zdravniško pomoč so mu nudili novogoriški reševalci in ga prepeljali v šempetrsko bolnišnico na nadaljnje zdravljenje.
Policistom in reševalcem so pomagali tudi gasilci JZ GRD GE Nova Gorica.
Plačal bo
Voznik mopeda je vozil pod vplivom alkohola (0,99 mg/l). Zaradi kršitev (nepravilna stran in smer vožnje ter vožnja pod vplivom alkohola) so mu novogoriški policisti izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
