
Galerija

NOVO MESTO – Novomeške policiste so 25. julija dopoldne obvestili, da naj bi na Glavnem trgu trije pijani mladostniki kršili javni red in mir, kričali in nadlegovali mimoidoče.
Policisti so izsledili kršitelje, stare 22, 23 in 25 let. Ti se kljub njihovim ukazom niso pomirili, ampak so še naprej kričali, razbijali in se nedostojno vedli, zato so jim odvzeli prostost in jih odpeljali v prostore za pridržanje.
Zaradi kršitev so jim izdali plačilne naloge.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
