PIRAN – Popoldne se je med Fieso in Piranom v morju nekdo utapljal, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Iz morja so ga rešili mimoidoči, aktivirali pa so tudi reševalce nujne medicinske pomoči. Očividec je po pomorski radijski zvezi obvestil tudi Luško kapitanijo Piran. S plovilom so poškodovanca prepeljali do pomola v Piranu, kjer ga je prevzela ekipa nujne medicinske pomoči in prepeljala v izolsko bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
