IZ STENE

Plezalec padel: poškodoval si je roko in nogo

Na pomoč je moral vojaški helikopter.
K. K.
 2. 8. 2015 | 08:00
 9. 9. 2025 | 08:24

GORJE – Uprava za zaščito in reševanje poroča o hudi nesreči pri plezanju.

Včeraj si je ob 10.14 na Debeli peči nad dolino Krme (občina Gorje) plezalec pri padcu poškodoval roko in nogo. Poškodovanca je dežurna ekipa GRS Brnik oskrbela in ga s helikopterjem Slovenske vojske prepeljala v SB Jesenice v nadaljnjo oskrbo.

V pripravljenosti so bili tudi gorski reševalci GRS Mojstrana.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
POVEZANI
PremiumPromo
FRANJA
INTERVJU
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
DONOSNO
Promo
FINANCE
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
TEŽKE RAZMERE
Sovoznik