ZIMICA – V petek ob 15.10 je v naselju Zimica (občina Duplek) zaradi vžiga plina v gospodarskem poslopju prišlo do požara. Do prihoda gasilcev JZZPR Maribor, PGD Korena in Dvorjane so lastniki požar že sami pogasili.
Gasilci so nato z napravo preverili prisotnost plina in preverili celotno poslopje, da ne bi prišlo do morebitnega kasnejšega vžiga, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
