NOVO MESTO – Na dolenjski avtocesti med priključkoma Trebnje in Novo mesto v smeri Obrežja je nekdo vozil v napačno smer, poroča prometnoinformacijski center.
Voznikom so priporočili, naj se držijo desno in ne prehitevajo.
Kmalu pa so sporočili še, da promet zaradi voznika, ki je zašel na napačno cesto, ni več oviran, vse skupaj pa se je na srečo končalo dobro.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
