MARIBOR – V četrtek med 7. in 14. uro so policisti izvajali poostren nadzor nad prehitrimi vozniki, pri čemer so ugotovili 48 prekoračitev hitrosti. 46 kršiteljem so izdali plačilni nalog, dva pa zgolj opozorili.
Največjo prekoračitev hitrosti so zabeležili na Ptujski cesti v Mariboru, kjer je voznik osebnega avtomobila kljub omejitvi hitrosti na 70 vozil s hitrostjo 116 kilometrov na uro.
Nadzor za zmanjšanje problematike hitrosti v cestnem prometu bodo nadaljevali tudi v prihodnje, še posebej intenzivno ob začetku šolskega leta na cestah v okolici šol in vrtcev.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
