POLICIJSKA KRONIKA

Po nesreči podpisala evropsko poročilo, naslednji dan jo je zabolelo v vratu

V torek popoldne so policijo obvestili o prometni nesreči, ki se je zgodila v ponedeljek, 21. septembra, v naselju Dombrava.
K. K.
 24. 9. 2015 | 11:00
 9. 9. 2025 | 07:15

NOVA GORICA – V torek popoldne so policijo obvestili o prometni nesreči, ki se je zgodila v ponedeljek, 21. septembra, v naselju Dombrava, občina Renče - Vogrsko.

Po dozdajšnjih ugotovitvah je 51-letna voznica osebnega avtomobila vozila za neznanim voznikom neznanega vozila, ki je ustavil v križišču za Vogrsko. Enako je storila omenjena voznica, za njo pa je pripeljala druga voznica osebnega avtomobila, ki je zaradi prekratke varnostne razdalje trčila v njeno v vozilo.

Udeleženki nesreče sta se na kraju dogovorili o krivdi in izpolnili evropsko poročilo. Voznica (51) je naslednjega dne zaradi bolečin v predelu vratu (lahka telesna poškodba) poiskala zdravniško pomoč.

Policisti PP Nova Gorica bodo 42-letni voznici avtomobila – povzročiteljici prometne nesreče – zaradi kršitve določil zakona o pravilih cestnega prometa izdali plačilni nalog. 

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
RECEPTI
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
SKRB ZASE
Photo
PRESENEČENJE
Sovoznik
Promo
ŽIVLJENJE
VIDEO
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
INTERVJU
Promo
TVEGANJE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
POVEZANI
INTERVJU
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
KULTURA
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST