NOVA GORICA – Voznica VW golfa je v ponedeljek ob 20.10 vozila v Kromberku (po Industrijski cesti) proti Novi Gorici in se v semaforiziranem križišču ustavila za vozilom francoskih registrskih številk, ki je bilo ustavljeno pri rdeči luči na semaforju. Čez nekaj trenutkov se je vozilo pred njo začelo premikati nazaj in pri tem zadelo v njeno. Na njenem osebnem vozilu je nastala materialna škoda (poškodba prednjega odbijača).
Zatem sta se voznika ustavila na bližnjem avtobusnem postajališču (na cesti Ajševica–Nova Gorica). Neznanec je izstopil iz svojega vozila in v trenutku, ko je voznica želela poklicati policijo, sedel v vozilo in se odpeljal, ne da bi ji dal svoje podatke.
Novogoriški policisti primer še preiskujejo, poroča PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
