MARIBOR – Policija je javnost obvestila, da so pogrešani Laura Gros (12) in Manca Mauko (15) izsledili v Mariboru. Osebi nista bili žrtev kaznivega dejanja ali prekrška in sta bili po postopku takoj predani skrbnikom Mladinskega doma Maribor.
Policija je pred tem sporočila, da sta najstnici v petek okoli 20. ure iz Mladinskega doma v Mariboru odšli v neznano.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
