KOPER – V soboto popoldne so policisti prejeli anonimno obvestilo, da pod nadvozom pri Rudi stoji osebni avtomobil, moški v njem pa je močno vinjen in bo verjetno peljal naprej proti Kopru.
Ustavili so ga pred Koprom, alkotest pa je pokazal 1,7 mg/l. Poleg tega nima veljavnega vozniškega dovoljenja, naredil pa je še nekaj manjših prekrškov.
Vozilo so mu zasegli, odredili so mu pridržanje, podali pa bodo tudi obdolžilni predlog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
