NOVA GORICA – V ponedeljek popoldne so policisti v enem od naselij v širši okolici Nove Gorice obravnavali kršitev javnega reda in miru, saj je prišlo do spora med sosedi zaradi izgradnje zidu.
Policisti so jih glede zemljiških sporov napotili na zasebno tožbo, enemu udeležencu pa so izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
