KRANJ – Zaradi hujših prekrškov v prometu so gorenjski policisti v sredo zasegli tri vozila, v dveh primerih zaradi vožnje avtomobila brez veljavnega vozniškega dovoljenja, v enem pa so zasegli neregistriran motor motoristu, ki je pod vplivom alkohola prav tako vozil brez vozniškega dovoljenja.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
