ŠEMPAS – V sredo ob 13.50 so policisti v Šempasu ustavili 58-letnega voznika osebnega avtomobila in mu v postopku odredili preizkus alkoholiziranosti. V litru izdihanega zraka je imel 1,23 miligrama alkohola.
Policisti so mu prepovedali nadaljnjo vožnjo in mu začasno odvzeli vozniško dovoljenje, zaradi kršitve prometne zakonodaje pa bo zoper njega podan obdolžilni predlog na pristojno okrajno sodišče, so sporočili iz PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
