BOVEC – V sredo malo pred 15. uro si je 200 metrov pod slapom Boka v občini Bovec nemški državljan zlomil nogo, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Posredovali so reševalci GRS Bovec in dežurna ekipa GRS z Brnika, ki so ponesrečenca oskrbeli in ga z vojaškim helikopterjem prepeljali v jeseniško bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
