SEVNICA – Sevniški policisti so v ponedeljek zjutraj opravili ogled kraja vloma v gostinski lokal na Prvomajski ulici. Po prvih ugotovitvah ogleda so storilci ponoči vlomili v prostore lokala in odnesli več tobačnih izdelkov.
Lastniku so naredili za več kot 1000 evrov škode, poroča PU Novo mesto.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
