VLOMIL JE

Popihal jo je z njihovimi prihranki

Ukradel je večjo vsoto gotovine in nekaj zlatnine.
A. L.
 1. 9. 2015 | 14:42
 9. 9. 2025 | 04:16

PODVIN – V Podvinu (na območju Policijske postaje Žalec) so obravnavali vlom v stanovanjsko hišo. Storilec je v hišo vlomil skozi kopalnično okno na zadnji strani hiše.

Ukradel je večjo vsoto gotovine in nekaj zlatnine, so sporočili iz PU Celje.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PRESENEČENJE
Promo
DONOSNO
Promo
ZDRAVSTVO
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
FINANCE
Promo
POVEZANI
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik