POLICIJA POROČA

Povozila pešca in mu poškodovala nogo

Nesreča se je zgodila v središču Nove Gorice v bližini mestne hiše.
T. Pa.
 30. 10. 2015 | 22:30
 9. 9. 2025 | 03:56

NOVA GORICA – V petek dopoldne je 52-letna voznica osebnega avtomobila na prehodu za pešce v neposredni bližini novogoriške mestne hiše zbila 43-letnega pešca, ki je pravilno prečkal cesto. Voznica je z vozilom pešca zadela v desno nogo in ga lažje poškodovala.

Policisti so voznici avtomobila zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog. 

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
FINANCE
INTERVJU
TEŽKE RAZMERE
Promo
POVEZANI
Sovoznik
VIDEO
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ŽIVLJENJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE