NOVA GORICA – V petek dopoldne je 52-letna voznica osebnega avtomobila na prehodu za pešce v neposredni bližini novogoriške mestne hiše zbila 43-letnega pešca, ki je pravilno prečkal cesto. Voznica je z vozilom pešca zadela v desno nogo in ga lažje poškodovala.
Policisti so voznici avtomobila zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
