POLICISTI NA DELU

Pozabil denar na bankomatu in ostal brez

Neznanec je iz bančnega avtomata odtujil pozabljenih 70 evrov.
T. Pa.
 1. 10. 2015 | 16:30
 9. 9. 2025 | 00:55

AJDOVŠČINA – V torek popoldne je neznanec v Ajdovščini iz bančnega avtomata odtujil 70 evrov pozabljene gotovine, poroča PU Nova Gorica.

V popoldanskih urah je nekdo v reži bančnega avtomata našel in vzel pozabljeno gotovino, ki jo je pred tem dvignil prijavitelj, a jo je tam pozabil.

Policisti bodo na podlagi ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo zaradi zatajitve.

 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
KOLENO
VIDEO
Promo
LEPOTA
Promo
KJE POLNITI
Promo
FINANCE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
ZANIMIVO
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
TEŽKE RAZMERE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
DONOSNO
Sovoznik
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZDRAVJE