AJDOVŠČINA – V torek popoldne je neznanec v Ajdovščini iz bančnega avtomata odtujil 70 evrov pozabljene gotovine, poroča PU Nova Gorica.
V popoldanskih urah je nekdo v reži bančnega avtomata našel in vzel pozabljeno gotovino, ki jo je pred tem dvignil prijavitelj, a jo je tam pozabil.
Policisti bodo na podlagi ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo zaradi zatajitve.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
