DIM

Pozabljena hrana na štedilniku: dve osebi zastrupljeni

Zgodilo se je v torek ob 19.42.
Fotografija je simbolična.
Fotografija je simbolična.
S. U.
 29. 7. 2015 | 10:00
 10. 9. 2025 | 15:18

LJUBLJANA – V torek ob 19.42 se je na Bratovševi ploščadi v stanovanju v sedmem nadstropju smodila pozabljena hrana, je poročala uprava za zaščito in reševanje.

Posredovali so gasilci GB Ljubljana in PGD Ježica, ki so po avtolestvi prek balkona vstopili v stanovanje. S štedilnika so odstranili hrano in prezračili prostore.

Na hodnik so iznesli lastnico in sostanovalca. Oba sta se lažje zastrupila z dimom, zato so ju reševalci odpeljali v UKC Ljubljana.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
NASVET
VIDEO
Sovoznik
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
KULTURA
Promo
POVEZANI
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
Photo
POČITNIŠKA MALHA