
Galerija

LJUBLJANA – V torek ob 19.42 se je na Bratovševi ploščadi v stanovanju v sedmem nadstropju smodila pozabljena hrana, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Posredovali so gasilci GB Ljubljana in PGD Ježica, ki so po avtolestvi prek balkona vstopili v stanovanje. S štedilnika so odstranili hrano in prezračili prostore.
Na hodnik so iznesli lastnico in sostanovalca. Oba sta se lažje zastrupila z dimom, zato so ju reševalci odpeljali v UKC Ljubljana.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
