NA ŽELEZNIŠKEM PREHODU

Prebil zaščitno ograjo in padel na streho, na pomoč gasilci

Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Trebnje so eno poškodovano osebo oskrbeli na kraju, drugo pa so odpeljali v bolnišnico v Novo mesto.
K. K.
 11. 10. 2015 | 09:00
 9. 9. 2025 | 02:01

MIRNA – Uprava za zaščito in reševanje poroča o prometni nesreči, v kateri so morali pomagati tudi gasilci. Ob 3.51 je na železniškem prehodu v Gomili v občina Mirna voznik z osebnim vozilom prebil obcestno zaščitno ograjo, uničil železniško signalizacijo in pristal na strehi zunaj vozišča.

Gasilci PGD Trebnje so odklopili akumulator na vozilu, pomagali reševalcem pri prenosu poškodovane osebe, postavili vozilo na kolesa in ga zvlekli na cestišče, usmerjali promet in razsvetlili kraj dogodka.

Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Trebnje so eno poškodovano osebo oskrbeli na kraju, drugo pa so odpeljali v bolnišnico v Novo mesto.

Obveščene so bile vse pristojne službe.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
RECEPTI
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
KULTURA
VIDEO
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Photo
POČITNIŠKA MALHA