SLOVENJ GRADEC – V ponedeljek zvečer je občanka z območja Slovenj Gradca obvestila policiste, da so pri pospravljanju kleti našli zaboj z eksplozivnimi sredstvi, ki izvirajo iz obdobja druge svetovne vojne. Pokojni mož občanke je bil namreč ljubiteljski zbiratelj.
Poleg policistov so bili na kraju še gasilci in bombna tehnika specialne enote. Danes bodo eksplozivna telesa uničili, poroča Policijska uprava Celje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
