PROMETNA NESREČA

Pri semaforju trčenje treh vozil

Zgodilo se je v torek ob 11.49.
S. U.
 9. 9. 2015 | 11:30
 9. 9. 2025 | 05:19

NOVA GORICA – V torek ob 11.49 so policijo obvestili o prometni nesreči v Novi Gorici, v kateri so bila udeležena tri osebna vozila.

Ugotovili so, da je 35-letna voznica osebnega avtomobila vozila iz smeri Kidričeve ulice proti Erjavčevi. Pri semaforju nasproti avtobusne postaje je dohitela 46-letno voznico osebnega avtomobila in zaradi prekratke varnostne razdalje trčila v zadnji del njenega vozila.

Po trčenju je 46-letno voznico z vozilom odbilo v pred njo vozeči osebni avtomobil, s katerim se je peljal 65-letni voznik.

Policisti so povzročiteljici prometne nesreče zaradi kršitve določb zakona o pravilih cestnega prometa izdali plačilni nalog.  

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PODJETNIŠTVO
TEŽKE RAZMERE
INTERVJU
Promo
DONOSNO
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PremiumPromo
FRANJA
INTERVJU
PRESENEČENJE
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
VIDEO
Promo
TVEGANJE