NOVA GORICA – V torek ob 11.49 so policijo obvestili o prometni nesreči v Novi Gorici, v kateri so bila udeležena tri osebna vozila.
Ugotovili so, da je 35-letna voznica osebnega avtomobila vozila iz smeri Kidričeve ulice proti Erjavčevi. Pri semaforju nasproti avtobusne postaje je dohitela 46-letno voznico osebnega avtomobila in zaradi prekratke varnostne razdalje trčila v zadnji del njenega vozila.
Po trčenju je 46-letno voznico z vozilom odbilo v pred njo vozeči osebni avtomobil, s katerim se je peljal 65-letni voznik.
Policisti so povzročiteljici prometne nesreče zaradi kršitve določb zakona o pravilih cestnega prometa izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
