VEŠTER – V soboto sta ob 18.01 sta v Veštru v občini Škofja Loka trčili osebni vozili. Poškodovali sta se dve osebi.
Gasilci PGD Škofja Loka so zavarovali mesto nesreče in pomagali reševalcem NMP Škofja Loka pri oskrbi poškodovanih. V vozilih so odklopili akumulator in cesto očistili.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
