PTUJ – Uprava za zaščito in reševanje poroča o prometni nesreči, ki se je zgodila danes zjutraj.
Ob 4.49 je na cesti Ptuj–Ormož pred naseljem Spuhlja, občina Ptuj, osebni avtomobil zapeljal s cestišča in se prevrnil na bok. Pri tem se je ena oseba poškodovala.
Gasilci PGD Ptuj so kraj nesreče zavarovali, odklopili akumulator vozila in nudili pomoč ekipi NMP Ptuj.
Poškodovano osebo so reševalci oskrbeli in jo prepeljali v ptujsko bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
