NOVA GORICA – V četrtek dopoldne so policisti na območju Nove Gorice obravnavali poškodovanje avtomata za napitke in prehrambne izdelke. Moški (38) je izbral pijačo, ki pa se je v odprtini aparata zataknila. Pijačo je nato skušal na silo izvleči in je avtomat premikal, dokler se ta ni prevrnil na tla. Pri tem sta se poškodovala pločevina ohišja in ključavnica, nastalo pa je za približno 400 evrov materialne škode.
Odgovorna oseba ene od gospodarskih družb je v zvezi z zadevo podala predlog za pregon kaznivega dejanja, zato bodo novogoriški policisti na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev osumljenca kazensko ovadili, so sporočili iz PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
