DOBILI SO GA

Razpištoljeni Goričan iz avtomata ni dobil pijače, pa ga je prevrnil

Avtomat je zibal, vse dokler se ni prevrnil.
A. L.
 23. 10. 2015 | 22:00
 9. 9. 2025 | 03:15

NOVA GORICA – V četrtek dopoldne so policisti na območju Nove Gorice obravnavali poškodovanje avtomata za napitke in prehrambne izdelke. Moški (38) je izbral pijačo, ki pa se je v odprtini aparata zataknila. Pijačo je nato skušal na silo izvleči in je avtomat premikal, dokler se ta ni prevrnil na tla. Pri tem sta se poškodovala pločevina ohišja in ključavnica, nastalo pa je za približno 400 evrov materialne škode.

Odgovorna oseba ene od gospodarskih družb je v zvezi z zadevo podala predlog za pregon kaznivega dejanja, zato bodo novogoriški policisti na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev osumljenca kazensko ovadili, so sporočili iz PU Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVJE
INTERVJU
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PremiumPromo
FRANJA
Promo
ŽIVLJENJE
Photo
PRESENEČENJE
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
DONOSNO
INTERVJU
Promo
TVEGANJE