DESKLE – V petek ob 20.33 je občan iz Deskel javil, da je na grebenu med Ligom in Korado opazil luč, ki se že več ur v presledkih prižiga in ugaša.
Zaradi suma, da je nekdo v težavah, so reševalci GRS Tolmin pregledali teren, od koder naj bi prihajala signalna luč za pomoč, vendar niso našli nič.
Akcijo iskanja so začasno prekinili, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
