NA BENCINSKEM SERVISU

Romuni natočili gorivo in zbežali

Policisti so voznike izsledili in jim izrekli globe, ki so jih poravnali na kraju.
Od polnoči naprej boste vozili ceneje.
Od polnoči naprej boste vozili ceneje.
S. U.
 27. 7. 2015 | 21:30
 10. 9. 2025 | 15:00

FERNETIČI – V soboto ob 23.52 je PU Koper poklicala delavka z bencinskega servisa Fernetiči in povedala, da so tri vozila s španskimi registrskimi oznakami natočila gorivo in odpeljala proti notranjosti države, ne da bi vozniki račune v višini 52, 53 in 39 evrov plačali.

Ustavili so jih policisti na območju PU Ljubljana. Avtomobile so vozili trije državljani Romunije. Pospremili so jih do najbližjega bencinskega servisa, kjer so poravnali račune za gorivo.

Zaradi kršitev 88/17 ZPRCP so bile voznikom izrečene globe, ki so jih poravnali na kraju. Med postopkom so policisti ugotovili še, da je potnica v avtomobilu, prav tako državljanka Romunije, v Slovenijo iz Italije vstopila brez potrebnih listin (vstop z volilno izkaznico Romunije). Zaradi kršitve 147/1-1 ZTUJ-2 so ji izdali plačilni nalog.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
LEPOTA
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
ZDRAVJE
Promo
KJE POLNITI
Promo
KOLENO
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
FINANCE
Promo
ELEKTRIKA
PremiumPromo
FRANJA
Photo
PRESENEČENJE
Sovoznik
PromoPhoto
ZANIMIVO
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
SUVERENOST
VIDEO