NESREČNO

S ceste in v bolnišnico

Voznika (47) so z reševalnim vozilom odpeljali v ptujsko bolnišnico.
A. L.
 10. 8. 2015 | 19:00
 9. 9. 2025 | 09:35

ORMOŽ – Danes malo pred 1. uro ponoči je 47-letni voznik osebnega avtomobila Za kolodvorom zaradi neprilagojene hitrosti z vozilom zapeljal s ceste in se lažje telesno poškodoval.

Z reševalnim vozilom so ga odpeljali v ptujsko bolnišnico, kjer je ostal na zdravljenju, so sporočili iz PU Maribor.

Dodali so, da se je nesreča zgodila zaradi vpliva alkohola, saj je elektronski alkotest pokazal 0,38 mg/l. Policisti bodo vozniku izdali plačilni nalog.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Sovoznik
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
DONOSNO
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
ELEKTRIKA
Promo
KOLENO
Promo
LEPOTA
TEŽKE RAZMERE
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
SUVERENOST
Photo
PRESENEČENJE
Promo
FINANCE
Promo
ZDRAVJE