TOLMIN – V petek zvečer nekaj po 20. uri je na cesti med planino Stador in Kobalo v občini Tolmin kombinirano vozilo zapeljalo s cestišča in obstalo 10 metrov nižje v grapi.
Voznik kombija se pri tem ni poškodoval, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Gasilci PGD Tolmin so vozilo stabilizirali, zaradi zahtevnosti terena pa ga bodo na cestišče dvignili danes.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
