NA AVTOCESTI

S prehitevalnega pasu v nesrečo

Poškodovani sta bili dve osebi, obe lažje, udeležno pa je bilo zgolj eno vozilo.
K. K.
 1. 8. 2015 | 23:00
 9. 9. 2025 | 08:24

GROSUPLJE – Uprava za zaščito in reševanje poroča o nesreči, ki je zjutraj povzročala zastoje na dolenjski avtocesti.

Ob 9.51 se je na avtocesti od Grosupljega proti Višnji Gori voznik z osebnim vozilom prevrnil na bok. Pri tem so se poškodovale tri osebe. Gasilci GB Ljubljana in PGD Grosuplje so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator vozila ter nudili pomoč reševalcem pri oskrbi in prenosu poškodovanih.

Tiskovna predstavnica PU Ljubljana Nataša Pučko je povedala, da je šlo za vozilo tujih registrskih tablic. Poškodovani sta bili dve osebi, obe lažje, udeleženo pa je bilo zgolj eno vozilo.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
DONOSNO
Promo
POVEZANI
INTERVJU
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
PremiumPromo
FRANJA
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
Sovoznik
Promo
FINANCE
TEŽKE RAZMERE