SLOVENJ GRADEC – V četrtek proti večeru se je na Gradišču v občini Slovenj Gradec začela iskalna akcija za pogrešano osebo, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Posredovali so gorski reševalci GRS Maribor, enota Slovenj Gradec in gorski reševalci GRS Koroške s psi. Ob 22.41 so akcijo prekinili, ker osebe niso našli, tako da iskanje nadaljujejo danes.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
