KOMEN – V torek ob 10.10 je pri naselju Gorjansko, občina Komen, voznica osebnega vozila zapeljala s cestišča.
Posredovali so gasilci ZGRS Sežana in PGD Komen, ki so protinaletno in protipožarno zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, s tehničnim posegom pomagali iz vozila voznici, ki sicer ni bila ukleščena, avtomobil postavili na kolesa, ga umaknili s ceste ter cestišče počistili, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
