ILIRSKA BISTRICA – V ponedeljek ob 15.24 je zunaj naselja Ilirska Bistrica voznik tovornega vozila na gradbišču z vzvratno vožnjo podrl voznika s kolesom z motorjem, pri čemer se je ta poškodoval.
Posredovali so gasilci PGD Ilirska Bistrica. Ti so zavarovali kraj dogodka in nudili pomoč ekipi reševalcev NMP. Poškodovanca so odpeljali na nadaljnje zdravljenje, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
