PTUJ – V soboto ob 6.32 je na cesti Pot v toplice–Hajdoše, občina Ptuj, voznik z osebnim vozilom zapeljal s ceste in podrl drog javne razsvetljave.
Gasilci PGD Ptuj so odklopili akumulator vozila in pregledali kraj dogodka zaradi razjasnitve vzroka nesreče. Obvestili so tudi pristojno cestno podjetje zaradi odklopa javne razsvetljave, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
