LJUBLJANA – V petek okrog 00.45 so bili policisti obveščeni o vlomu v kiosk na Tobačni ulici v Ljubljani.
Policisti so ugotovili, da je neznanec na vzvod vlomil v notranjost, od koder je odtujil večjo količino cigaret in z dejanjem povzročil za približno 3000 evrov škode, so sporočili iz PU Ljubljana.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
