ŠENTRUPERT – Uprava za zaščito in reševanje poroča o vozniku, ki je slepo sledil navodilom navigacijske naprave v avtomobilu in zašel s poti, tako da so ga morali reševati gasilci.
V ponedeljek ob 20.25 je na območju Šentruperta v občini Laško zaradi sledenja navigaciji voznik osebnega vozila obstal v brezpotju na strmem razmočenem terenu.
Regijski center za obveščanje Celje je s pomočjo GPS-koordinat ugotovil lokacijo voznika, nato pa so posredovali gasilci PGD Laško in PGD Šentrupert nad Laškim in z gasilskimi vozili na štirikolesni pogon pripeljali do vozila, ga z vitlom izvlekli na utrjen teren, nato pa usmerili nazaj na prometno površino.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
