ŠENTRUPERT

Slepo sledil navigaciji, reševati so ga morali z vitlom

Z vozilom je obstal na strmem razmočenem terenu.
Mo. S.
 20. 10. 2015 | 15:30
 9. 9. 2025 | 02:54

ŠENTRUPERT – Uprava za zaščito in reševanje poroča o vozniku, ki je slepo sledil navodilom navigacijske naprave v avtomobilu in zašel s poti, tako da so ga morali reševati gasilci.

V ponedeljek ob 20.25 je na območju Šentruperta v občini Laško zaradi sledenja navigaciji voznik osebnega vozila obstal v brezpotju na strmem razmočenem terenu.

Regijski center za obveščanje Celje je s pomočjo GPS-koordinat ugotovil lokacijo voznika, nato pa so posredovali gasilci PGD Laško in PGD Šentrupert nad Laškim in z gasilskimi vozili na štirikolesni pogon pripeljali do vozila, ga z vitlom izvlekli na utrjen teren, nato pa usmerili nazaj na prometno površino.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
RECEPTI
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
DONOSNO
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI