NESREČA PRI DELU

Spodneslo ga je z lestve, padel dva metra

Zgodilo se je v sredo ob 13.18.
S. U.
 22. 10. 2015 | 22:30
 9. 9. 2025 | 03:09

SOČA – V sredo ob 13.18 so policijo obvestili o nesreči pri delu v vasi Soča na Bovškem, kjer se je poškodoval 67-letni moški. Spodneslo ga je z lestve, ki jo je prislonil na prizidek k hiši, pri tem pa je padel približno dva metra na tla ter pri tem utrpel telesne poškodbe (sum zloma goleni in nadlahtnice).

Po nudeni prvi pomoči so ga člani dežurne ekipe HNMP s policijskim helikopterjem prepeljali v šempetrsko bolnišnico na nadaljnje zdravljenje.

Bovški policisti so tujo krivdo izključili in bodo o zadevi s pisnim poročilom obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
SUVERENOST
Promo
KOLENO
Promo
KJE POLNITI
PremiumPromo
FRANJA
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
ZDRAVJE
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Sovoznik
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
FINANCE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
VIDEO
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE