SOČA – V sredo ob 13.18 so policijo obvestili o nesreči pri delu v vasi Soča na Bovškem, kjer se je poškodoval 67-letni moški. Spodneslo ga je z lestve, ki jo je prislonil na prizidek k hiši, pri tem pa je padel približno dva metra na tla ter pri tem utrpel telesne poškodbe (sum zloma goleni in nadlahtnice).
Po nudeni prvi pomoči so ga člani dežurne ekipe HNMP s policijskim helikopterjem prepeljali v šempetrsko bolnišnico na nadaljnje zdravljenje.
Bovški policisti so tujo krivdo izključili in bodo o zadevi s pisnim poročilom obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
