RADOVLJICA – V sredo ob 22.42 se je na avtocesti Lesce–Lipce, občina Radovljica, zgodila prometna nesreča, v kateri je bilo udeleženo kombinirano vozilo.
Posredovali so gasilci GARS Jesenice, ki so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator in pomagali vlečni službi pri odvozu poškodovanega vozila.
Poškodovanih ni bilo, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
