LJUBLJANA – V sredo okrog 10. ure so stanovalci ene od stanovanjskih hiš za Bežigradom poklicali policiste in jim sporočili, da so prijeli vlomilca.
Moški, star 60 let, je vlomil balkonska vrata, nato pa pregledal prostore, našel denar in nakit, oboje pa bi odnesel s seboj, če ga ne bi prej zalotili stanovalci, ki so se ravno v tistem trenutku vrnili domov.
Vlomilca so pridržali do prihoda policistov, ti pa so mu odvzeli prostost in ga pridržali. Danes bo svoje početje moral pojasniti preiskovalnemu sodniku.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
