GORENJA BREZOVICA – V petek popoldne so policisti posredovali v Gorenji Brezovici kjer so bila odprta vrata na hiši, v kateri 14 dni ni bilo nikogar.
Z ogledom so ugotovili, da so vrata vlomljena. Po prvih ugotovitvah ogleda so storilci pregledali vse prostore, odnesli pa ničesar.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
