BREŽICE – V soboto zvečer sta se v Termah Čatež, na Čatežu ob Savi v brežiški občini, v zabaviščnem parku poškodovala dva obiskovalca.
Reševalci NMP ZD Brežice so eno osebo oskrbeli na kraju, drugega poškodovanca pa odpeljali v brežiško bolnišnico, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
