CELJE – V ponedeljek popoldne sta na avtocesti pri počivališču Lopata v smeri Maribora v občini Celje trčili osebni vozili.
Gasilci PGD Celje so zavarovali kraj nesreče, nudili prvo pomoč poškodovanim osebam do prihoda reševalcev, posuli razlite motorne tekočine z vpojnim sredstvom in odklopili akumulatorja vozil.
Reševalci so tri poškodovane udeležence prepeljali v celjsko bolnišnico, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
