NESREČA

Trčenje na avtocesti, trije v bolnišnico

Zgodilo se je pri počivališču Lopata.
Mo. S.
 4. 8. 2015 | 19:00
 9. 9. 2025 | 08:41

CELJE – V ponedeljek popoldne sta na avtocesti pri počivališču Lopata v smeri Maribora v občini Celje trčili osebni vozili.

Gasilci PGD Celje so zavarovali kraj nesreče, nudili prvo pomoč poškodovanim osebam do prihoda reševalcev, posuli razlite motorne tekočine z vpojnim sredstvom in odklopili akumulatorja vozil.

Reševalci so tri poškodovane udeležence prepeljali v celjsko bolnišnico, je poročala uprava za zaščito in reševanje.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
VIDEO
Promo
LEPOTA
PremiumPromo
FRANJA
Photo
PRESENEČENJE
SUVERENOST
Promo
FINANCE
Sovoznik
Promo
KOLENO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
TEŽKE RAZMERE
Promo
ELEKTRIKA
Promo
KJE POLNITI
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
ZDRAVJE