RIBNICA – Včeraj ob 18.52 sta v naselju Gornje Lepovče trčila osebno vozilo in štirikolesnik. Reševalci NMP Ribnica so eno poškodovano osebo prepeljali v UKC Ljubljana.
Posredovali so gasilci PGD Ribnica, zavarovali kraj prometne nesreče in nudili pomoč reševalcem. Reševalci NMP Ribnica so eno poškodovano osebo prepeljali v UKC Ljubljana.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
