
Galerija

NOVA GORICA – V četrtek okoli 15.30 se je na območju Nove Gorice zgodila prometna nesreča, v kateri sta bili udeleženi dve osebni vozili.
Ugotovili so, da je 30-letna voznica avtomobila vozila iz smeri Rožne Doline proti Novi Gorici in za predorom Panovec zaradi prekratke varnostne razdalje trčila v zadnji del drugega osebnega avtomobila, s katerim se je peljala 38-letna voznica avtomobila.
Kasneje, v večernih urah, je 38-letnica zaradi bolečin v predelu vratu poiskala zdravniško pomoč v zdravstvenem domu in bila nato napotena na nadaljnji pregled v šempetrsko bolnišnico.
Policisti bodo povzročiteljici prometne nesreče zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
