NOVA GORICA

Trčila je od zadaj, nesrečnica sama poiskala pomoč

Policisti bodo 30-letni povzročiteljici prometne nesreče zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog.
Fotografija je simbolična
Fotografija je simbolična
Mo. S.
 28. 8. 2015 | 21:30
 10. 9. 2025 | 08:00

NOVA GORICA – V četrtek okoli 15.30 se je na območju Nove Gorice zgodila prometna nesreča, v kateri sta bili udeleženi dve osebni vozili.

Ugotovili so, da je 30-letna voznica avtomobila vozila iz smeri Rožne Doline proti Novi Gorici in za predorom Panovec zaradi prekratke varnostne razdalje trčila v zadnji del drugega osebnega avtomobila, s katerim se je peljala 38-letna voznica avtomobila. 

Kasneje, v večernih urah, je 38-letnica zaradi bolečin v predelu vratu poiskala zdravniško pomoč v zdravstvenem domu in bila nato napotena na nadaljnji pregled v šempetrsko bolnišnico.

Policisti bodo povzročiteljici prometne nesreče zaradi kršitve prometne zakonodaje izdali plačilni nalog. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
ZDRAVJE
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZANIMIVO
TEŽKE RAZMERE
SUVERENOST
Promo
ELEKTRIKA
Sovoznik
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
FINANCE
Promo
DONOSNO
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
KOLENO
Promo
KJE POLNITI
Photo
PRESENEČENJE