LJUBLJANA – Včeraj okoli 13.45 se je na Verovškovi cesti v prestolnici zgodila huda prometna nesreča, v kateri so bili udeleženi voznica osebnega vozila in voznik mopeda s sopotnikom. V nesreči sta se mopedist in sopotnik poškodovala, odpeljali so ju v ljubljanski klinični center. Okoliščine prometne nesreče policisti še preiskujejo, po neuradnih podatkih pa naj bi se fanta na mopedu peljala brez čelad, eden naj bi bil v kritičnem stanju.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
