ČRNOMELJ – Uprava za zaščito in reševanje poroča o hudi nesreči v Črnomlju.
Včeraj sta se 11.09 v Ulici 21. oktobra zaleteli osebno in kombinirano vozilo. Poškodovane so bile tri osebe, ki so jih oskrbeli reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj, dve so tudi odpeljali na pregled v bolnišnico v Novo mesto.
Gasilci PGD Črnomelj so reševalcem pomagali pri oskrbi ponesrečenih.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
