NOVO MESTO – Ob 5.24 sta na Ljubljanski cesti trčili osebni vozili. Gasilci GRC Novo mesto so nudili pomoč ponesrečencem do prihoda reševalcev, odklopili akumulator vozila, zavarovali kraj nesreče in počistili cestišče, so zapisali na spletni strani uprave za zaščito in reševanje.
Reševalci nujne medicinske pomoči ZD Novo mesto so dve poškodovani osebi oskrbeli in odpeljali na zdravljenje v novomeško bolnišnico.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
