TAT

Ukradel 20 kilogramov mesa

Meso je vredno približno 500 evrov.
Mo. S.
 27. 8. 2015 | 10:00
 9. 9. 2025 | 11:34

KROMBERK – V sredo dopoldne so policiste obvestili o nedavnem vlomu v hladilnico enega od gostinskih lokalov na območju Kromberka pri Novi Gorici.

Po prvih ugotovitvah je neznani storilec iz hladilnice objekta odvzel več kosov (približno 20 kilogramov) različnega zorjenega mesa v vrednosti v vrednosti približno 500 evrov.

Novogoriški dejanje še preiskujejo in bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZAPOSLITEV
Promo
BOLEČINE V HRBTU
POČITNIŠKA MALHA
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
NAPAD
Promo
ZDRAVJE
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
ZAUPANJE
Promo
IZGUBA
Promo
RECEPTI