KROMBERK – V sredo dopoldne so policiste obvestili o nedavnem vlomu v hladilnico enega od gostinskih lokalov na območju Kromberka pri Novi Gorici.
Po prvih ugotovitvah je neznani storilec iz hladilnice objekta odvzel več kosov (približno 20 kilogramov) različnega zorjenega mesa v vrednosti v vrednosti približno 500 evrov.
Novogoriški dejanje še preiskujejo in bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
